13-Přichází konec

30. prosince 2011 v 20:35 |  Zloděj srdcí
Dares na ni dlouho čekal. Věděl, že přijde. Čekal ho poslední pomyslný úkol. Musí zabít Vyvolenou. Jen když jí sebere i Diamantové srdce a zabije ji získá neskutečně ohromnou moc. Cítil že k němu přichází. Otočil se k ní s úšklebkem na tváři.
,,Tak jsi tady. A sama. Jaké to štěstí.", pravil, když ji viděl přicházet.
,,Jsem tady. A teď tě zničím.", odpověděla Nessie.
,,Opravdu? A co bys řekla třeba na malou ukázku mé síly?",zeptal se, stvořil ze své moci menší krvavě rudou pulzující kouli a vrhl jí na ni. Nessie se naneštěstí pro Darese sehla a koule za ní narazila do stromy který explodoval. Dares na nic nečekal a vrhl proti ní paprsek i když mu to bralo částečně síly. K jeho velkému překvapení natáhla Nessie ruce vpřed a z dlaní jí vyšlehl modro-zlatý paprsek. Paprsky do sebe narazily. Chvíli se přetahovaly ale Dares byl silnější. Jeho červenočerný paprsek pozřel ten její a odstřelil jí pět metrů daleko. Pomalu se k ní blížil s dýkou v ruce. Užíval si tu její porážku. Chytil jí za vlasy a zvrátil ji hlavu dozadu. Cítil tu krásnou moc jak mu prostupovala tělem.
,,Teď tě zabiji Vyvolená!'', Poslední slovo skoro vyplivl. Nessie skoro cítila smrt číhající okolo. Jenomže ona nechtěla zemřít. Rukou ho bouchla do rozkroku. Zavyl bolestí. Pustil ji a poodešel od ní. A to byla osudová chyba. Nessie totiž mezitím zvedla ruce nad hlavu a začala šeptat ta mocná slova: ,,Mocí mě propůjčenou, volám vás duchové žen okradených o srdce. Pomozte mi zničit toto zlo jednou provždy. Naplňte svou pomstu.'', Nessie začala hořet. Dares věděl, že se blíží jeho konec ale nechtěl to vzdát. Vrhl na ni celou svou moc. Z jeho ruk vyšlehl velký temný plamen. Obtočil se kolem jejího modro-zlatého avšak za chvíli nadobro pohasl. Nessie stále žila. Dares padl na kolena vyčerpáním. Kolem jejího těla se stále ovíjel modro-zlatý plamen. Nessie měla oči zavřené ale teď je otevřela. Její oči taky pozřely plameny.
,,Mocná sílo dobra srdce, žádám tě propůjč mi sílu dostatečně velkou. Dej ať můžu zničit zlo a osvobodit Antrilu.''
S posledními slovy se oheň ještě rozhořel. Potom jakoby ho jenom odfoukl vánek přenesl se na Darese. Ten začal hořet. Sbíral veškerou zbývající sílu aby se zachránil, ale jen pomyšlení na použití Temné moci ho ještě více spalovalo.
,,NEEEEEEEEEEEEEEEEE!'', zařval naposledy Dares. Plamen ho celý zachvátil a zaživa upálil. Jeho moc ho nezachránila. Tak jako on zabil spoustu žen a dívek a ukradl jim srdce kvůli větší moci a nesmyslné pomstě, tak dobrá moc ukradených srdcí spálila jeho vlastní černé kruté srdce. Jeho matka měla přeci jen pravdu. Z pomsty nikdy nevzejde nic dobrého.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama