Srpen 2011

6-Nová moc

28. srpna 2011 v 21:43 Zloděj srdcí
Oslněn svou sílou a tím co dokázal se nemohl přestat smát. Bouře se stávala čím dál tím silnější. Blesky křižovaly oblohou a vybíjely svou ničivou sílu do země až se otřásala. Hrom duněl, že skla řinčela. Dares kráčel vesnicí a nereagoval ani na silný déšť ani blesky či hrom.
Byl zcela posedlý novou mocí. Tu noc se stal velmi mocným ale také nebezpečným. Obcházel vesnici. U každého domu se zastavil. Nahlédl dovnitř a když spatřil nějakou spící ženu nebo dívku vstoupil do chaty a sebral jim srdce. S každým srdcem byl silnější a silnější ale také šílenější. Naneštěstí tu noc byli muži na několika denním lovu takže mu nemohly v ničem zabránit. Jen pár starců se pokusilo chabě bránit ženy v domě. Dares jen natáhl ruku jejich směrem, otočil jí a muži se zlomil vaz. Do svítání měl srdce všech žen a dívek z vesnice. Povědomě vycítil, že se ostatní muži vracejí. Ti muži, ať už to byli manželé, bratři, milenci či snoubenci, půjdou jisto jistě po něm. Musel se někde schovat. Otočil se na západ a odběhl pryč. Běžel rychleji než dříve. Rychleji než nejrychlejší člověk. Moc srdcí ukradených srdcí zlou mocí mu dodávala sílu a také rychlost. Doběhl k jezeru. Podíval se na svůj odraz. Vypadal jinak. Z dlouhého běhu nebyl ani kapku vyčerpaný. Jen jakoby ušel pár metrů. Ach, a jaký zázrak se to s ním stal! Černé vlasy zhoustly a prodloužily se. Modré oči zase o odstín ztmavly a byli hluboké jako moře. Vytáhl se a zesílil. Každý byť titěrný škrábanec nebo jizva se ztratila. Pokud se po něm každá dívka otáčela tak teď mu budou samy padat do náruče. A on, Dares, zloděj srdcí, je jen využije. Ušklíbl se na sebe. Teď jen najít nějakou příhodnou vesničku, zasmál se v duchu. Pak odešel.

Moc prosím

10. srpna 2011 v 14:29
Čau lidi, vím že je to blbý ale moc Vás prosím o hlas pro Kudrlinku na stránce:http://weeks-stars-daily-4ever.blog.cz/1108/2-kolo-sonb
Děkuju všem za hlasy Usmívající se ikdyž jich zatím moc není. Plačící
Jinak míním dodělat příběh Zloděje srdcí a cestu Temnotou ke Světlu. Tak se těšte. Mrkající
Vaše spisovatelka Kudrlinka
P.S.: Doufám, že se vám moje příběhy líbí tak jako mě. Smějící se